Skupinové bugy: drop, tradelane dock atp...

Našli jste nějakou nesrovnalost nebo zásadní chybu v modu? Napište nám o tom!

Skupinové bugy: drop, tradelane dock atp...

Příspěvekod Fake_target v stř 26. kvě 2010 16:31:57

Zdar všem,
Dovolím si sem napsat pár bugů, které se dějí když někam skupinově vyrazíme:
1.Už pár dní s kolegy pozorujeme, že pokud při zabíjení NPC nic nedropuje pokud nejsem od sebe v zdalení min. 5k. Doufám že to není záměrně, protože předpokládám že teamová hra se podporuje ;)

2. Projedu-li pár TL ve formaci s kolegy a pak s formace vyskočím, tak následně musím při mém samostatném docku dockovat nesmyslně někam doleva dolů, protože si to pamatuje jakoby pozici ve které jsem se nacházel při dockování ve formaci. Pokud tak neučiním a docknu klasicky na střed tak se nic nestane a stojím tam jak jelito :)

...... později sem připíši další jen co je ověřím

Re: Skupinové bugy: drop, tradelane dock atp...

Příspěvekod LordOfTheHell v stř 26. kvě 2010 16:44:21

1) při skupinových misích nám vždy něco padlo... ale normálně ve vesmíru jsme se nesnažili vystřílet speciály, jestli myslíš toto...

2) Myslím, že je to způsobeno rychlostí TL...
http://www.hal2007.eu - vytěžil jsem co se dalo

Re: Skupinové bugy: drop, tradelane dock atp...

Příspěvekod Fake_target v stř 26. kvě 2010 16:48:13

LordOfTheHell píše:1) při skupinových misích nám vždy něco padlo... ale normálně ve vesmíru jsme se nesnažili vystřílet speciály, jestli myslíš toto....

Ne myslím to tak že když např. vyrazíme na NPC spawn do auletie ať už BS nebo normální stihače, tak pokud nejsme min.5K od sebe tak nepadá skoro nic tzn. žádné guny, ammo atp...
Pokud ovšem jsme 5K od sebe tak najednou padá hromada všeho speciál nespeciál. To jsem myslel ;)

Zpět na MOD - Nahlášení BUGu