The Order / Nomads

Našli jste nějakou nesrovnalost nebo zásadní chybu v modu? Napište nám o tom!

The Order / Nomads

Příspěvekod zipper v ned 09. bře 2014 16:05:48

Bohužel se mi to nepodařilo najít, ale jsem přesvědčen, že už to tu někdy někdo psal, ale nevadí napíšu znova.

Konkrétní příklad:
Letím systémem a na radaru vidím Order, kteří jsou neutrální, neboť jsem jim nikdy nic neudělal (mam nových char) a pak se objeví i Zoners a ti se chovají úplně stejně. Ovšem pokud jde o systémy kde se vyskytují Nomadi, tak se tam zpravidla objeví. Nomadi mě nemají rádi a já je také ne, neboť nejsem nomád. Ovsem jak se mi objeví Nomádi na radaru, hned mi zčervenají Orders a vzápětí i Zoners a to i se základnami a vším okolo co k nim patří. Toto je chyba neboť Orders i Zoners mě mají neutrál a mají střílet do nomádů. Zřejmě bude špatně nastavena reputace ve vztahu mezi hráčem a Nomáds. Chová se to jako bych byl pro nomady nepřítel což sem, ale také jako bych byl nepřítel Orders i Zoners. Pokud nepotkám Nomady je vše v pořádku. (pro úplnost jde o systém Lambda Hostis, ale může jich být víc)

Možná další související problémy:
viewtopic.php?f=68&t=2009
zipper

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 15. lis 2010 21:07:10

Re: The Order / Nomads

Příspěvekod Oxyuranus v ned 09. bře 2014 17:44:01

Nejde o bug, Nomádi pred časom uzavreli tajnú dohodu s vedením Orders o vzájomnej pomoci v odľahlých Hostis systémoch. O pár dní neskôr sa k zmluve pripojili aj doteraz nezávislí Zoners. Zdá sa, že sa nám tu zarába na veľký konflikt. Všetky detaily ohľadom tohto paktu nie sú známe, ale táto správa sa doniesla už aj do barov v ďalekej Liberty. Možno na tom dačo bude - veď výpady tej pliagy do centrálnych systémov sú stále častejšie.. Hmm
Obrázek
"We`re still alive!" - far, far from Lambda Hostis..
Oxyuranus

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 09. bře 2014 17:20:33

Re: The Order / Nomads

Příspěvekod Rick v ned 09. bře 2014 19:52:48

Budeme se muset na to podívat. Teď jsem v práci
Obrázek
Rick

Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 2414
Registrován: sob 15. bře 2008 12:30:00
Bydliště: Sirius

Re: The Order / Nomads

Příspěvekod zipper v pon 10. bře 2014 20:59:28

Pokud je to až takto, tak to je opravdu problém. Ani nechci vědět co by za tím mohlo být. Co by mohli Order nabídnout Nomádům a co mají Nomádi tak zajímavého pro Order? Popravdě dost těžko se to zjišťuje když je tam člověk sám a oni do mě všichni jdou! Co ostatní frakce? Budou stejně úplatné ve vztahu k Nomádům? Nebo už to Order vzdali? Chování Zoners nekomentuji na tyhle frajery mám svůj názor.
zipper

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 15. lis 2010 21:07:10

Re: The Order / Nomads

Příspěvekod Oxyuranus v čtv 13. bře 2014 18:15:15

No ak zoberieme do úvahy 2 zásadné fakty, tak musí ísť naozaj o dačo veľmi veľké. Ad 1. The Orders bojovali proti nomádom v podstate odjakživa - od objavenia tajomných artefaktov, cez založenie Cincinátskeho rádu až po súčasnosť. A aj keď ich neskôr hlavne Liberty považovala za teroristov, napriek tomu vo svojom boji proti modrej hávedi nepoľavili. Ad 2. Nezávsilí Zoners sa vždy správali maximálne nestranne. Vyhovoval im život na okrajoch známeho Síria, kde mali svoj pokoj pre svoje aktivity. Ich reputácia bola v podstate vždy čiernobiela, a človek vlastne nikdy nevedel, na čom pri Zoneroch vlastne je. Pochybujem, že by paktovali práve s Nomádmi. Hmm.. Som zvedavý ako sa toto vyvynie ďalej, ale možno sú to naozaj len reči..
Obrázek
"We`re still alive!" - far, far from Lambda Hostis..
Oxyuranus

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 09. bře 2014 17:20:33

Re: The Order / Nomads

Příspěvekod [CS]Chlummik v čtv 03. dub 2014 19:51:53

The Orders jsou velice agresivní frakcí, není se čemu divit po tolika letech války s Nomády, už ani nevědí komu mužou věřit. Pokud v dosahu nejsou Nomádi nepředstavuješ pro ne riziko tak te nechají být ale v krvelačné bitvě neutralitra neexistuje. Můžeš být klidně i nomadský zvěd a to nemohou připustit tak tě sesřelí. Pokud budeš mít Ordery přátelský rádi tě nechají bojovat na své straně. Ovšem získat důvěru u takto podezíravé frakce je celkem obtížné. ;)
ICQ: 208850444; Skype: Chlummik

Jedno staré čínské přísloví praví: 善の小なるを以って為さざること勿かれ(なかれ)。- Když máš deštník v prdely, neotvírej ho.

Obrázek
[CS]Chlummik

Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 264
Registrován: sob 22. srp 2009 9:15:55
Bydliště: Temple of CS


Zpět na MOD - Nahlášení BUGu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků