Ultra Blaze

Našli jste nějakou nesrovnalost nebo zásadní chybu v modu? Napište nám o tom!

Re: Ultra Blaze

Příspěvekod miko v ned 08. zář 2013 6:21:52

Našiel som bug Hráč Ziper má obratnejšiu loď pri PvP nemôžem ho vôbec dostať do zameriavača chcem aby všetky lode v hre mali rovnakú obratnosť.To len aby mali všetci hráči rovnakú šancu pri PvP :lol:

Apelujem na predstavitelov tohto super serveru aby nepodlalo nátlaku jedneho kriklúňa s úchylkou na vyvažovanie.Táto vec s klanovkami ktorá doteraz nikomu nevadila sa dá vyriešiť velmi jednoducho.Môj návrh je že klanovky by mohol používať len ten pilot ktorý splní určité podmienky podobne ako je to pri pridelovaní nomad a mech charakteru.Jednoducho clan tag by dostal hráč až pri splnení týchto podmienok bez clan tagu si totiž žiaden hráč nedokne na domovskej základni. ;)
miko

Příspěvekod Rick v ned 08. zář 2013 10:24:47

Pánové klídek. Při tvorbě zbraní se může stát, že se Modér někde sekne a pak je zbraň výjimečná. Draggo to prověří. 8-) Nevím,proč hned takový vášně. Ani jsem se zatím nepodíval na parametry,ale je udělaná tabulka na zbraně a tam se pozná hned zda je to rdy.
Obrázek
Rick

Administrátor

Příspěvekod Gweddry v ned 08. zář 2013 12:55:19

@Lama84
Mohl bych na tvůj post odpovídat zase nějakým slohem, ale jsem na mobilu a nechce se mi to psát. Jen mi vysvětli, proč žoldáci mají lepší zbraně než policie? Vyznělo to, jako bys to považoval za samozřejmost.
@miko
Mluvíš úplně z cesty. Obratnost fightera je samozřejmě vyvážená palebnou silou, cargem, hullem a podobně. Tady samozřejmě taky může nastat problém, např. v 1.4 byl Serpentail nejlepší pvp stíhač, proto mu snížili obratnost a hull tuším. Na druhou stranu, pokud například hráč vyhraje nějakou soutěž jako emperator, pak má právo mít něco extra.
Teď přestanu, přiznávám, že jsem se nechal trochu unést a jsem zvědav, co na tohle řekne Draggo.
Obrázek
Gweddry

Předchozí

Zpět na MOD - Nahlášení BUGu