BUGy a chyby v nové verzi 5 (12.1.2012)

Našli jste nějakou nesrovnalost nebo zásadní chybu v modu? Napište nám o tom!

BUGy a chyby v nové verzi 5 (12.1.2012)

Příspěvekod Admin HAL2007 v čtv 12. led 2012 18:13:42

BUGy v opravené verzi modu, který vyšel 12.1.2012 v 18:30

přidáno Lordem:

SEZNAM CHYB:
-Kappa Hostis - TL jsou pojmenované, že vedou ke stanici, která tam není(přejmenováno)
-Prověřit stanici Terebellum Depot
-Prověřit loď Shilone(opraveno), CAV(nahrazena CSV), Hellhound(opraveno), Pirate Battlecruiser(opraveno), Liberty Gunboat(opraveno), Luxury Liner(opraveno), Prison Liner(opraveno), Westerhand
-Cargo Pod for Engine Components nepřidává komodity na planetě New Berline(opraveno)
-NPC nasávají vše(předěláno:nasávají jen regen)
-zrušeno náhodné přesměrování JH(FRONTIER MACHINA)
-problém se stanicí Reunion(dokováni znemožněno;přemístění základny z dosahu hráčů)
-Na základně Furth Outpost v systému Nuremburg nejsou k prodeji žádné komodity ani výbava(přidán prodej jak komodit, tak zbraní)
- Na planetě Alexandria má bartender stále název Saramutra bartender ještě po starým názvu planety(přejmenováno)
- Defense platformy ve swansea mají Liberty weapons platform laser turret místo Bretonia(předěláno)
- Stanice Viva la Favella patří Outcastům, přesto jsou na stanici pouze npc z LSF(NPC vymazány)
- Stanice Viva la Favella prodává Saber; prodávají order zbraň a LSF zbraně(předěláno)
- Na planetě Carinea v Omicron Alpha jsem dostal mise od LWB proti outcastům(odstraněno-i na Planet Malta)
-Fury že má v infokartě možnost power booster 8 přitom Fury může mít i 9(přepsáno)
- Xenos v lodi pegasus kteří létají u Colorado JG v NY mají namontováno Liberty Navy power booster(předěláno)
- Omega 3 Armed Forces - Bretonia Gunboat má namontovány 2 forward guny (nakonec to mají všechny BR gunboaty v BR systémech) (předěláno)
- Některé báze např. Ryuku Base nebo Ufa jsou pirátské a přesto odkupují BH za malou cenu 45$ :) (předěláno)
- Planeta kirensk v Kamchatce patří Crimson Cossacks přesto tam mise nabízejí pouze Corsairs
- Planeta Hikari v Honshu patří Corsairs, přesto na ní dávají mise i Mollys proti Corsairs(předěláno)
- TL kruhy v Nuremburgu vedoucí z planety Bremen do Frankfurt JG mají Bretonia turrety(předěláno)
- PLaneta Sado je od kishiro technology, ale přesto prodává pirátské drogy Cardamined pets(předěláno)

Re: BUGy v nové verzi 5 (12.1.2012)

Příspěvekod vana v čtv 12. led 2012 19:46:08

V misi za 510 v New London litaly z Junkers jenom motory a guny jim nic nedělaly Vana

Příspěvekod Ayiana v čtv 12. led 2012 20:30:48

Jak jsem včera zmiňovala problém s docknotou postavou na battleshipě, vypadá to, že ačkoli mrtvý battleship se přesunul zpět na Berlin, stíhačku to stále undockovalo v rámci Frontier Machina, kde battleship zemřel. Za pomoci Death Killera, byla nejdříve má stíhačka portnuta na normální základnu v Machině, avšak vylétnutí opět způsobilo pád serveru. Proto bych chtěla upravit včerejší report, že pravděpodobně hlavní problém nebude v dockování battleship, ale přímo v daném systému.
Pokud to pomůže ta stanice z které jsem vylétávala se jmenuje Dahab a k problému došlo téměř okamžitě.
Problém v mém případě byl vyřešen offline portem úplně mimo systém Death Killerem za což bych mu chtěla poděkovat. Myslím si však, že příčina problému někde ve Frontieru bude přetrvávat a mohla by ohrozit další průzkumníky.
Naposledy upravil Ayiana dne čtv 12. led 2012 23:14:07, celkově upraveno 1
[FITC]Ayiana[T] - Liner
[FITC]Mellia[T] - SHF

Příspěvekod Rick v čtv 12. led 2012 20:54:19

Dokování na BS půjde - to Lord Hell slíbil na srazu a pokud ne pak jen tlachal
Obrázek
Rick

Administrátor

Příspěvekod LordOfTheHell v čtv 12. led 2012 20:55:50

SEZNAM CHYB:
-Kappa Hostis - TL jsou pojmenované, že vedou ke stanici, která tam není(přejmenováno)
-Prověřit stanici Terebellum Depot
-Prověřit loď Shilone(opraveno), CAV(nahrazena CSV), Hellhound(opraveno), Pirate Battlecruiser(opraveno), Liberty Gunboat(opraveno), Luxury Liner(opraveno), Prison Liner(opraveno), Westerhand
-Cargo Pod for Engine Components nepřidává komodity na planetě New Berline(opraveno)
-NPC nasávají vše(předěláno:nasávají jen regen)
-zrušeno náhodné přesměrování JH(FRONTIER MACHINA)
-problém se stanicí Reunion(dokováni znemožněno;přemístění základny z dosahu hráčů)
-Na základně Furth Outpost v systému Nuremburg nejsou k prodeji žádné komodity ani výbava(přidán prodej jak komodit, tak zbraní)
- Na planetě Alexandria má bartender stále název Saramutra bartender ještě po starým názvu planety(přejmenováno)
- Defense platformy ve swansea mají Liberty weapons platform laser turret místo Bretonia(předěláno)
- Stanice Viva la Favella patří Outcastům, přesto jsou na stanici pouze npc z LSF(NPC vymazány)
- Stanice Viva la Favella prodává Saber; prodávají order zbraň a LSF zbraně(předěláno)
- Na planetě Carinea v Omicron Alpha jsem dostal mise od LWB proti outcastům(odstraněno-i na Planet Malta)
-Fury že má v infokartě možnost power booster 8 přitom Fury může mít i 9(přepsáno)
- Xenos v lodi pegasus kteří létají u Colorado JG v NY mají namontováno Liberty Navy power booster(předěláno)
- Omega 3 Armed Forces - Bretonia Gunboat má namontovány 2 forward guny (nakonec to mají všechny BR gunboaty v BR systémech) (předěláno)
- Některé báze např. Ryuku Base nebo Ufa jsou pirátské a přesto odkupují BH za malou cenu 45$ :) (předěláno)
- Planeta kirensk v Kamchatce patří Crimson Cossacks přesto tam mise nabízejí pouze Corsairs
- Planeta Hikari v Honshu patří Corsairs, přesto na ní dávají mise i Mollys proti Corsairs(předěláno)
- TL kruhy v Nuremburgu vedoucí z planety Bremen do Frankfurt JG mají Bretonia turrety(předěláno)
- PLaneta Sado je od kishiro technology, ale přesto prodává pirátské drogy Cardamined pets(předěláno)
http://www.hal2007.eu - vytěžil jsem co se dalo

Příspěvekod vana v čtv 12. led 2012 20:56:27

s Junkerama je problem i v NY a maji strasne velkou tu zavorku kolem sebe Vana

Příspěvekod Padre v čtv 12. led 2012 22:22:44

Pirate Battlecruiser mi stále shazuje hru, když se zkouším připojit na char na kterém ho mám. Je to taková loterie, jestli se do hry dostanu nebo ne :)

Příspěvekod vana v pát 13. led 2012 16:12:02

v Tokiu lítají v misích GC bez štítu a doplňků capacitor..... Vana

Příspěvekod Gweddry v pát 13. led 2012 21:58:27

Tak se mi stalo neco velice neprijemneho. Doknul jsem na stanici Reunion v Leeds. Doknout slo, ale pak mi stanice napsala ze je vlastne Temple of CS a po vydoknuti spadla hra. Kdyz jsem pak hru znovu pustil, byl jsem uvezneny uvnitr doku stanice. :evil:
Obrázek
Gweddry

Příspěvekod miko v sob 14. led 2012 7:50:32

HLASIM ZAMRZNUTIE HRY V CAMBRIDGE SYSTEMU PRI MISII OBTIZNOST 36 NA MOLYS A V SYSTEME NEW LONDON SOM VOBEC NEVEDEL DAT DOLE STITY JUNKERS LEVEL 21 MALI CENATAUR GRAVITON 10 BEZ CAPACITATOROV A GENERATOROV STITU A PALIL SOM 7 ZBRANAMI Z TOHO DVOMA URCENYMI NA STITY SKYWATCHEROM A SEVERANCE TURRET MKIII.
Dalsia misia na junkers takisto obtiaznost 36 protivnici level 16 na strojoch CAV stity cenataur graviton 7 bez capacitatorov a generatorov stitu velmi obtiazne znicit stit a po uspesnom zlikvidovani stitu vobec nejde dole Hull a to boli urcite nejake zasahy. Velmi flustrujuce zacima ma to sr.ť!!!!
miko

Další

Zpět na MOD - Nahlášení BUGu