BUGy a chyby v nové verzi 5 (01/2012)

Našli jste nějakou nesrovnalost nebo zásadní chybu v modu? Napište nám o tom!

Re: BUGy v nové verzi 5 (01/2012)

Příspěvekod Ayiana v stř 11. led 2012 19:22:06

Testovali jsme na charakterech [FITC]Mellia[T] - CC Ravenclaw a [FITC]M'CFury[T] - Advanced Dreadnought, dockování na BS, což se nám sice úspěšně povedlo, avšak v prvním případě došlo při pokusu o undock k shození mého (tedy stíhače) clienta a následně se teprve na třetí pokus povedlo načíst účet.
Při druhém pokusu jsem zadokovaná proletěla několik systémů uvnitř Dreadnoughtu, který byl následně zabit. Nejen že jsem zůstala stále zadokovaná, ale při pokusu o undock došlo opět k shození mého clienta, musela jsem jej sundat přes procesy a (to se mi stává málokdy) vytěžoval mi všech 8 výpočetních procesorů na 100%. Při pokusu o další lognutí a undock jsme pravděpodobně lagnuli či úplně shodili server.
Nyní už nechci undock znovu zkoušet a prudit tak ostatní hráče, kteří na naše experimenty asi nejsou zrovna moc zvědaví, prosila bych pokud je to možné postavu Mellia nějak přemístit na nějakou normální planetu či něco podobného a pokud by bylo potřeba pro řešení toho problému něco upřesnit stačí říct.
[FITC]Ayiana[T] - Liner
[FITC]Mellia[T] - SHF

Příspěvekod Finley v stř 11. led 2012 19:28:59

To je pravda hold jsme nevystačily na patrolu mechu. A teď při kliknutí na mysaka mi spadla hra .
Finley

Příspěvekod Sannymaster v čtv 12. led 2012 9:58:35

Na planetě New Moscow jsem si všiml že Stolokov mk IV (8 class) má Infocard od mining zbraně: ,,This is importent part o mining ship" BTW tma má být Important ne Importent, nebo je snad ta zbraň impotentní? :lol: :lol:
Kdo si myslí, že meč je silnější než pružina, ještě nepoznal sílu automatické zbraně

CHARACTERS:
Santini
RedFalcon
Specter
Sannymaster

Předchozí

Zpět na MOD - Nahlášení BUGu