New*Age

Informace o [CBK] - historie uskupení, cíle, seznam členů + oficiální vyjádření, novinky.

New*Age

Příspěvekod Oxyuranus v stř 12. dub 2017 0:02:50

Ahoj CBK! Keďže som jediný, ktorý z toho zoskupienia ešte zostal nažive, vyhlasujem KOS celému Síriu! Či už si len skala, či živý pilot - pocítiš na vlastnej koži o čo CBK ide. Ide o lúpenie, ide o vraždy, ide o obsadenie tvojho miesta v tomto vesmíre. CBK žije!

PS.: Týmto, by som nič že, nechel vzdať hold - ale práve naopak - napísať aspoň pár negatívnych viet (veď čo iné sa v tomto virutálnom svete dá zrobiť) na adresu vedenia CBK. Toto je vlastne kritika do vlastných radov:

Pán veľkomožný - Lord Zada - po tom, čo narobil totálny bordel čo sa týka RP, a to len preto lebo spoznorské peniaze - a pre nič iné. Tak tento pán Lord si myslel, že prišiel do sveta na jeden deň. Ale hlboko sa prerátal. Toto je svet, svet Síria - kde to žije už viac ako 14 rokov. A tento pán - pán Sveta - bol v tom, že to tu prerobí za 2 mesiace. Hlboký omyl pane Zado..

Viem, že tieto vety - aj keď sa týkajú priamo jeho - si už nikdy neprečíta, ale chcem ho len poprosiť o jednu vec. Ak nemá svetu FL čo dať, čím ho obohatiť, venovať sa mu naplno a sledovať len svoj sprostý prvoplánový cieľ.. tak takých tu naozaj nechceme.

Ja osobne, aj keď teraz píšem anonymne.. plne podporujem tento server od začiatku jeho vekov a môžem zodpovedne prehlásiť, že Lord Zada bola pijavica, skurvená bradavica na celmo tomto systéme a celkovo hrania na tomto servri.. Ja, sa kvôli nemu teraz musím maskovať za hada..

..A to len preto lebo mám tento server rád, a fandím mu. Fandím mu aj po všetkých tých zbytočných rečiach, hádkach a rozbrojoch. Mnohokrát vyvolaných úplne omylom, len preto lebo peniaze..

Prajem všetko dobré servru Hal2007Evo za statočnú výdrž, a budem priňom stáť až dokonca. Týmto klan CBK rozpúšťam. Myslím si, že [R]-ká by mal nahradiť dôstojnejší zástupca..

Ak by sa CBK nejako zachovalo, hlásim sa k jeho tradícii. Ale k tradícii zipperovskej, nie zadovskej.. Kľudne aj pod iným názvom.

S pozdravom Sal.
Obrázek
"We`re still alive!" - far, far from Lambda Hostis..
Oxyuranus

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 09. bře 2014 17:20:33

Re: New*Age

Příspěvekod Rick v čtv 13. dub 2017 21:02:55

Na tohle nemám slova, ale asi jen, že klan CBK nemusíš rozpouštět, ale si jeho CL. Hned jak najdu chvilku to předělám. Měj se :idea:
Obrázek
Rick

Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Registrován: sob 15. bře 2008 12:30:00
Bydliště: Sirius

Re: New*Age

Příspěvekod Lordzada v sob 22. kvě 2021 20:19:26

Nikdy neříkej nikdy ,nikdy jsi pro CBK nic neudělal a pro hru taky ne a rozpoštět si můžeš tak akorát cukr. Na hru kterou sice už nehraji mám super vzpomínky a rozhodně si to nenechám pokazit takovým člověkem jako jsi ty .
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. kvě 2021 20:08:16

Re: New*Age

Příspěvekod Rick v čtv 03. čer 2021 5:35:56

Odpovídat po 4 letech je celkem mimo mísu. :lol:
Obrázek
Rick

Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Registrován: sob 15. bře 2008 12:30:00
Bydliště: Sirius

Re: New*Age

Příspěvekod Oxyuranus v čtv 17. čer 2021 23:27:35

Lordzada píše:Nikdy neříkej nikdy ,nikdy jsi pro CBK nic neudělal a pro hru taky ne a rozpoštět si můžeš tak akorát cukr. Na hru kterou sice už nehraji mám super vzpomínky a rozhodně si to nenechám pokazit takovým člověkem jako jsi ty .


:D pre túto hru som milý Zada urobil viac než si ty dokážeš predstaviť. Tí, ktorí ma poznajú presne vedia o čom hovorím. A jediný kto docela zkurvil spomienky na FL-ko, si jedine ty. Stačí sa kohokoľvek z komunity opýtať.
Obrázek
"We`re still alive!" - far, far from Lambda Hostis..
Oxyuranus

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 09. bře 2014 17:20:33


Zpět na Info + oficiální vyjádření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron