KRONIKA KLANU

Re: KRONIKA KLANU

Příspěvekod yperit v pát 15. led 2010 15:25:18

Zpráva ze Střelcova deníku.

účastníci mise - Junker------------ Navigátor, Horník a Spolubojovník
- [BLM]-střelec-[M] - Ochranka, Špionáž a Dokumentace

Doslechl jsem se z tajných zpráv, že se poblíž našeho kvadrantu nachází ještě jeden, dost nebezpečnej a tak jsem neodolal a za obětavý asistence dotýdoby spolutradera Junkera zavítal do kvadrantu Shattered Worlds

Konečně jsem tu, teď už to vím - jsem lama přes kompy. Dolítl jsem v pohodě.
Rozdělím prostředky mezi guny, štíty, nano a bat asi nejdůležitější komodity. Lodička a guny nic moc, ale aspoň má rychlost a dovede se otočit na pětníku.
Chybějící vybavení jako jsou sield capacitor, power booster, sield generator atd. kua to bude rachot. "Mno žádnej rachot se nekonal." Hned jsme se s kolegou ve zbrani Junkerem vrhnuly na mise a to z prakticky počátečním vybavením. Nejsme troškaři a tak rovnou mise za 250litrů no a proč ne dal jsem si nick -mrtvola-. Musim říct byly tvrdý, byl to problém, ale prachy sou prachy, navíc nějaký vystřelený guny se taky vždycky hoději. Prostě dostaly na "PRDEL" lvl-14 a 16. ""Těch misí jsme udělaly za tuhle naší anabázi mnoho"". Nastartoval jsem tedy FL-datastorm abych měl ponětí jak je to tu veliký no žádná sláva. Je tu několik sytémů který u nás v kvadrantu Hal-2007 nejsou, ale je jich "málo" a po bližším prozkoumání a 1/3 prolítnutí vraky dávaji prd, ale na tyhle poměry je to asi dost. Jedna věc mne, ale nadchla a to je teda -grafika- je to něco úžasnýho. Tak dál do deníku - Po samostatným prolítnutí Britských systémů kde jsem si koupil fightera a příletu z5 do NY. Koukám jako blázen Kolega ve zbrani je zbohatlík kterej těží surky ze šutrů. Těžba je výnosná, ale jeho lodička je pro můj fighter už zanedbatelnej prcek co se neotočí ani neubrání. Tak se koukneme jak se těží "nezáživná činnost" rozsekat meteorit, ale ne každej, ten se musí nejdřív najít. Dá se najít celkem snadno. Taky na to nemam gun, ten maji jen těžební lodě. Tak teď koupit "vysněnou" fighterku která je hned na Manhatanu za pár šupů je "překrásná" a šup za nomádama. Hup do Alasky a kua hned 4 kousky lvl -19 zdrhám doknout kua kua kua samý miny všude kolem, ale hele navigační bóje super z 60 nano a bat neni nic, štít na nule a trup na půlce. Zaprděný Nomádi. Už utíkat nebudu i kdybych měl 1000 zbraní na skladě. Hele základna uf sem tu a žádný další Kočovníci nejsou vidět. Tak dokoupim nano a bat taky nějaký disruptory a miny. A šup na mise 3x reload charu než se ukázalo něco za co stojí bojovat. 380litrů no nekup to sice jsem v teamu, ale kolega taky potřebuje repku neeee? "" Repka se tu jinak získává nákupem, zezačátku jsou všichni neutál - mimo těch zaprděnejch Kočovníků. "" Letím za checkpointem Ha už jsem tu 3000-2800-2500 hurá jen 4 kusy ale 16-lvl. No nic sou tuhý jako všude jinde a kličkujou jak zběsilý hehehe 1x disruptor a plná palba ze všeho, šly do kytek šmejdi.
A sakra bat došly a nano jen 28, ale 1x spec gun další checkpoint je daleko tak skusim předoknout a vono hovno. Koukej se frajere do 45fteřin vrátit jinak je mise neůspěšná, tak se vracím a hele nějakej polda na radaru. Nečeká a jde do nich se mnou, super dal jich 6 a já 2. No jo je lepší nebo je to jen lodí a gunama? Nee jen guny a štít. Má stejnou loď jako já, asi tu neni moc na výběr. "" Taky že neni jen anubis a ještě 1x stejná tř. jako mam já."" A hned co tu dělám atd. je to jeho system nebo co to psal "" sem fakticky silnej angličtinář "" posílám mu 50litrů a hele jako by pookřál, ta loď se skoro zasmála a to je to poliš :-))) . Pak že prachy nebortí ledy. Zapínám si google překladač a doufám že nezdrhne, nezdrhnul potřebuje pomoct v NY a tak píšu že OK. Dáme team a letíme. Přílet do NY super ani jeden Nomád. "" Jo ten gun co byl od nomádů žádnej nomád gun běžnej antištít, ale supráckej "" No co aspoň ho zkusim Prolítneme minama a kua neni to npc, ale hráč -Pirát- "jenom aby to nebyl převlečenej "Wolfík"". Něco mu píše. Na radaru je vidět už od 40Km a je červenej. Co je červený střílím rád. Teď zase píše mě ""přihlouplý amíci aď se naučí česky kua"" Asi gou na něj - tak letim za nim. Při tomhle velikým zobrazení radaru se hledal snadno - stačí letět na max a jen točit doleva doprava a nakonec sme se k němu dostaly. Boj nebyl dlouhej 2vs1 mam 2 fakt dobrý štít guny a 5 už slušnejch odstřelovaček. Navíc ty disruptory ho pěkně rozházely. A nepoužívaji se tu miny asi sou pro ně drahý :-)) Nakonec jsem ho dal já "minou" a taky sem si hned sosl další odstřelovačku. "neměl svůj den" hohohohóóó. Může se respnout až za 10minut. Letím na Manhatan za Junkerem a dostáváme od policajta vynadáno, že nemáme označení charu. To se kupuje formou traktoru kterej je pak lepší než ten základní, ale stojí půl mega a musim mít repku. Šizuňkové. Teď si koupil fighta i Junker a letíme Alaska pár misí a průzkum systému. Až na hafo Nomádů nic moc. Sigma13 všechny vraky vybraný pár misí a vejdělek maximum štíty tř7 a taky pár gunů, Sig-19 vraky, vybíleno kua to sem nečekal. Omicron Beta zase nic. Omicron Alpha zse prd. Už mě to točí koukám do Storma kam dál a málem mě daly Nomádi. Dostanou co proto a prolítneme do dalšího systému zas Kočovníci pak do dalšího atd. mno Grafika je tu úplně nádherná občas to lagne je tu několik systémů jen Nomádských, ale po "2dnech" řezání už nemam mezi npc soupeře. Ještě se někdy vrátim a zkusim sundat nomad Bs či Frightera nebo něco podobnýho. Junker se loučí jdu taky. Ještě mě čeká dlouhá cesta domu. Budou to zase strasti a úklady než dolítnu do starýho dobrýho Síria v kvadrantu Hal-2007.

Moc děkuju kamarádu Junkerovi, který mi poskytl mapu přeletu a za jeho pomoc s navigací, jinak bych tuhle misi ani nezačal.

Konec záznamu ze špionážní mise v kvadrantu Shattered Worlds

PRO KLAN BLM ----- "špion" [BLM]-střelec-[M] "ostrostřelec"
yperit

Bydliště: Planeta Blade, Ďábelsé Údolí, Temná Ulice čp. 56 psč: 258 69

Příspěvekod yperit v sob 16. led 2010 15:12:03

Z osobních záznamů -střelce- Obrana Omicronu Blade

Dnes přílet do Síria v kvadrantu Hal-2007. Cesta proběhla dobře, žádná nepředvídatelnost se nekonala. Prostě domů, cestu najde v pohodě snad každej.

Koukám co se to tu děje? Náš klan se rozrostl o další členy. Za 3 denní dobu mojí nepřítomnosti se stalo co jsem dlouho neviděl. Přišly nováčci a počínaji si jako staří fotři. Řežou NPC jako šílený, obchodjlou, řeší záludný mise. No to jsem blázen po SNF ani památka, 1 člen klanu ALIES a 2 samostatní Freelanceři. Jako třešnička na dortu 6 členů klanu BLM. Doufám a zároveň přeju všem "novým členům klucí vydržte a střílejte aď se "vystřílíte"" věřte tomu nebo ne "žádný NPC na Vás nemá je to jen -Lama- co se musí sestřelit, dodržuje několik otoček a manévruje -předvídatelně-."
Letím s konečně "doufám" připraveným supreme fighterem do ARÉNY na poslední dva boje a chat od našeho Lorda : "Sraz v systemu Omicron Blade "přemnožení Nomádi"". Tak to si nechám líbit sedám do prisona a řítím se na "pomoc". Alaska - nic nenasvědčuje tomu že jsou přemnožení, akorát u skokovky do naší domoviny je jich pět kousků, nic moc, brzdím Linera a ještě než začala řežba jsou dva hotový. Ty tři chudáčky sem pokropil několika salvama a vzaly roha. :-)) Kecám vzal jsem ho já, ještě že stojím blízko brány byly to 19lvl a bez Armoru si nemůžu moc vyskakovat než jsem skočil tak další zařval. System Blade přílet, nic moc žádnej Kočovník v dohledu. Asi to nebude tak zlý, skáču k domovský planetě a pálím doknout, sakra sakra sakra hned 8 kontaktů, ty šmejdi si udělaly zálusk na planetu Blade. Připravuju Prisona na nastávající boj. Alespoň čtyřku armor a plnej náklad disruptorů a nano. Letim ven hned vidím Lorda jak bravůrně roztavil 4 kousky mno zná to. Chat : poleť lítaji tu jak zběsilí nemáme kapacitu na tolika trestanců, navíc jsou to šílenci pořád sebou vozí náklad. Nenecháme si přece zasírat Náš milovanej Omic.Blade kdejakým smetím. Nabírám směr za Lordem a sosám všechno kolem "pěkně 35 kousků a hafec kdejakýho bordelu". Točím za Tempusem a koukám taky neni žádnej troškař doráží zrovna nějakej frighter. "Ty Nomádi se snad zbláznily, takovej nálet jsem ještě neviděl." Kolem se válí zase tuny bordelu a asi 28 kousků kapsulí, beru kapsule a jenom trochu odpadu, už se nevejde. Mažu doknout musim předat vězně než mi tu pochcípaji, kdo by na nás makal?. Nestačim se ani otočit a už jde zpráva od Lorda: kde se flákáš, už to nepobereš ani na dva zátahy. Předám vězně a odevzdám smetí z těch jejich lodiček "na tohle budeme muset asi postavit výzkumnou stanici, jinak nás to tu zavalí" Je toho pěkná hromada. Takovejch cest jako tahle bylo ještě mnoho. Lord Blade i Tempus ukázaly že neni radno si s nima zahrávat a i já jsem zaznamenal několik kapitálních sestřelů. Ale co se nestalo, Nomádi se začaly rojit jako zběsilí. Zatlačily Lorda i Tempus skoro na dohled k planetě Blade. Mno, až tak zlý to nebylo, ale dobrý stratég myslí na zadní kolečka a tak Lord povolal do služby ještě žoldáky Airwiho a Taulina. Kteří na nic nečekaly a okamžitě vyrazily z Aleutie bránit domov. Airwi už po cestě lokalizoval a zároveň totálně zdecimoval 9 zásobovacích těžce vyzbrojených Nomádských konvojů, za asistence heavy fightera Taulina který mezitim zaznamenal 12 sestřelených otravných B-fighterů. Domů dorazily opravdu "za pět minut dvanáct". Planeta již byla v obklíčení a Lord, Tempus i já jsme nevěděly kam zaměřit zbraně, kolik jich lítalo kolem. Airwi s Taulinem zaměřily palbu na nejbližší Bs a ta se zanedlouho rozplynula. To uvolnilo ruce, už značně poškozenýmu Tempusovi a Tempus se vrhnul na pomoc Lordovi který proti 2 Nomádským Bs a už jen s 1\3 trupu neměl prakticky žádnou šanci. Rozdělily si je a každej si tu svoji rozdrtil a rozemlel jako by byly ze sádry. Airwi s Taulinem se vrhly na stíhače kteří bránily zbylé Bs a daly jim co proto. A já? Už jsem nebyl zběrač odpadu a Nomádských kapsulí, ale Prison frighter a tak po nutných narychlo udělaných opravách bez kterých bych nepřežil ani minutu letím za Airwim a Taulinem a dobíjíme za asistence Lorda a Tempuse poslední zbytky Kočovnickejch útočníků. Uf máme to za sebou. Je to divná věc jak se jich sem mohlo tolik dostat? copak je klanový NPC nestihly mlátit? Nebo je tu nějaká nová skokvá díra? Nevím stejně se to bude vyšetřovat a jsem zvědavej jaký závěry z toho vyplynou. Mno fakticky jsme si ale zastřílely jako dlouho předtím ne a ukázalo se, že i úplný začátečník Taulin dovede vzít za práci a řezat do nich, až se "třese Sírius". Konečně spánek všichni se loučí a jdou si "lízat rány" po tuhých bojích. Taky na tom nejsem dobře půlka posádky prisona je zafačovaná od popálenin laserem co se dostal přes trup "kurnik proč nemá prison štíty?" a zbytek je unavenej od ovládání turetů, systémů lodi a různých oprav při boji.

Zpráva z bojiště - system Omicron Blade ubráněn žádný stráty na straně obránce zato útočník byl zdecimován na hlavu.

Napomenutí Taulinovi - kua kluku na zdrhající Nomády se nestřílí. ;-))
yperit

Příspěvekod yperit v pon 18. led 2010 8:48:26

Z osobních záznamů -střelce-

Konečně klídek po anabázi v Omicronu.

Beru Prisona kterýho teď mam jako novýho, po bojích v Naší domovině dostal novej chromkrystalickej nátěr a páreček lepších věží. "Na armor C si ještě chvíli počkám." Letím dobrou osvědčenou trasu z Novýho Berlína a dál doHonšu, Sigem a Omicronů. Přidal jsem se ke starýmu známýmu, protřelýmu obchodníkovi, fighterovi a horníkovi Fioriliovi. Děláme obchodní trasu co vynese 17 mega za pár přeletů. Všechno v klídku, žádný piráti na cestě co by potřebovaly vyprášit kožich při taxování. A ani 1 Poliš od SNF, co by hledal uprchlíky, který berem na cestě z5. ""A to je to veřejný tajemství."" Mno 1 se motal po Sigmě 19 a tak jsme letěly raději v duelu, nepočkal na nás. Několik koleček sme udělaly a pak nás to přestalo bavit. Berem linery a jdem využít jejich opravdovou sílu. A to jsou turety. Na Maltě vezmem zakázku "prej je otravujou Bounty Hunters a nemůžou dostat na shippiard dostatek kyslíku" Nabíráme směr k tomu jejich zelenýmu sluníčku kudy vede přepravní trasa a jak se ukážou na radaru - brzdíme. Ty hlupáci udělaly čelní nálet na dva Prisony. "To sem teda nežral." Než mohly použít zbraně tak se vypařily. Jejich posily "ta samá chyba". Fiorilio píše - "si dělaji prdel ne? To neni boj, ale masakr." Kašlem na to, když tu mi říká týpek v baru na Maltě že zahlídl na souřadnicích F3 vlevo-dole u pl.Carrinea partičku Kočovníků co se na něco chystaji. Je pravda, dřív jsem se jich zastával v obavě, že je lidi vyhubí. Dneska, po zkušenostech z Omicronu Blade, jim nedám ani vteřinu života navíc. Berem směr na Carrineu a koukám 4 kusy "to bylo jiný kafe než "Hunteři"". Nevěděly jsme na kerýho střílet dřív. Dostaly jsme je všechny, daly jsme si každej 2, ale to byl teprve začátek. Nálet jejich záloh, by se dal přirovnat k bitvě o Anglii. Vosum kusů, který si neberou servítky a umí lítat, střílet a do toho ze sebe sypat torpeda a rakety, vo minách ani nemluvím. "kua co do těch min cpou za driák?" Fiorilio jich dal 5, já jen 3, ale zato jsem stíhal disruptorem brzdit všechno co se k nám přiblížilo. Když jsme si zařádily a pomlátily ještě 19 kusů co poletovaly v blízkosti skokovky do Omicronu Alpha, berem Prisony a mažem z5 do Alphy Hostis těžit rubíny. Nedostaly jsme je zadarmo samej lvl-20 a 21. Je to pravda drzost přilítnout s linerem k Nomádský základně a myslet si, že v klidu rozbijem pár šutrů, sosnem rubíny a rychle zas vypadnem. Málem nás rozsekaly, už šmejdi nelítaji ve 2, ale ve 4 "asi sem chodí někdo taky těžit". Berem směr z5 do Alphy a po cetě nás zastavil NPC od Corsairs. ""Asi byl vypitej nebo co protože mi chtěl prodat za 500mega nějakej Nomádskej vysílač"". Poslal sem ho do řiti a letíme dál, když vtu chvíly mi to došlo. Točím Linera a hledám na radaru. "kde ten vožrala je?" Fiorilio letěl za obchodem a já tam ještě hodinu lítal, když tu jsem na něj narazil. Dostal Disruptorem a jak zjistil co proti jeho lekhkýmu fighteru stojí za sílu začal povídat. ""Přišla mu prej nabídka od nějakýho týpka, aby sehnal, jak jinak než krádeží, subprostorovej vysílač co ho prej vozí u sebe každej Nomádskej fighter. Počkal, až je budou midlit věže kolem skokovky a když to nečekaly vylezl ven z lodi a ustřelil ho sniperkou jednomu Kočovníkovy co měl vyřazený motory "je dobrej" na tuhle chvíli čekal prej dva měsíce. Dej mi ID toho frajera cos mu to prodal "prej ne" rozmlátil sem mu štíty a když se jedna z věží zakousla do trupu tý jeho směšný lodičky, vypadlo z něj že ID měl začmáraný, ale poslední 4 čísla zahlídl. "samo sebou že mi je poskytl zdarma" Sebral jsem mu ještě ten vysílač na další analízu a pustil ho ke všem čertům. Prej : "dík žes mě nechal žít". Patřim k BLM, nikdo na tebe nevypsal odměnu tak vypadni než mi zkazíš náladu a vypíšu jí já. Zmizel jak pára nad hrncem. Skočim do Californie a na výzkumný stanici Willard mi říká jeden ospalej profesůrek. "Ty hlavo pitomá s tim si nehraj nebo to zapneš a budeme všichni v prdeli". Málem mu spady brejle když tu ptákovinu uviděl, mě to připomíná starej vodrbanej penál na tužky. Prej se tim daji svolat Nomádi i z nejzasších končin síria, dokonce prej to má takovou sílu, že můžou volání slyšet i v jiných kvadrantech. Je to fakt silná ptákovina. "To byl fofr", takhle rychle jsem se domu na planetu Blade ještě nedostal. Hned mi bylo jasný odkud vítr vane, přesně jak říkal ten profesůrek pokud se k sobě tyhle 2 krabičky přiblíží na 15K začnou pískat. Jen co přistanu, přiběhne velitel ochranky a nese v ruce ten samej penál co mam já. Prej mezi loděma v odpaďáku našly tuhle kravinu a pískat to nepřestalo ani když s tim mlátily o zem. Beru to s sebou a letim do těsný blízkosti slunce v systemu Alpha Hostis kde to vyhazuju. Pro jistotu jsem vyhodil obě ty vsílačky. Kupodivu neshořely, ale jsou tam doteď. Kdokoli se tam může zaletět mrknout.
-Teď se kua nevyspím - kdo má zájem na takový likvidaci klanu BLM ?
-Jestli to bylo slyšet i v jiných kvadrantech, to se máme na co těšit !

Pro Lorda Blada - Bacha můžeme čekat další nálety od Nomádů z jiných kvadrantů, ""bůh ví co používaji za guny"" subprostorovej vysílač lokalizován a odstraněn. Zbytek ID čísla toho šmejda co to odkoupil, zašlu osobní poštou.

Mam toho dneska dost, du chrápat. Fiorilio už taky vypadl a na další poletování nemam po tomhle zjištění ani náladu.
yperit

Příspěvekod yperit v pát 22. led 2010 13:13:08

Zpráva ze -střelcova- vyšetřování

Rozbor toho čtyřčíslí dopadl dobře, jsou jen tři lodě v síriu který maji tohle označení na konci svího ID. Ukázalo se, že je to Wolfík, Hotspur, a Widowmaker. Je jasná pitomost, tahat do toho Widowmakera. Tomu by neuvěřil nikdo z [BLM]. Na druhou stranu, vyslechnout musíme každýho. Widow byl pěkně namíchlej, ale zhostil se toho přiblblýho výslechu z elegancí opravdovýho žoldáka. Nemohl to bejt on, poslední tři měsíce byl se 14 [BLM] flotilou a 11 těžkými BattleCruisery za podpory 14 speciálních bombardérů okupovat system Frontier Machina. Ve snaze zničit základnu Mechanoidů, který už od tý doby přestaly expandovat do vnitřního Síria a ohrožovat všechny stanice v nejbližším okolí svých tras. Zálkadnu Mechů se mu přes tuhej odpor nepovedlo odstranit zato zaznamenal 2562 sestřely fighterů, 29 Battlesipů a 75 těžkejch frighterů díky tomu se dostal do předních pozic na žebříčku sestřelů v celým Síriu. ""Ty Mechové tam snad maji klonovací zařízení."" Tenhle úspěch zaznamenal za posledních 15 let jako jedinej. Všechny ostatní pokusy jinejch frakcí o okupaci zatím selhaly.
Další na řadě byl Hotspur, přilítl sám a neozbrojenej, to už o něčem svědčí. ""Pokud to nebyl doře promyšlenej tah."" Ukázalo se ale, že v inkriminovanou dobu nemohl na pl.Blade subprostorovej vysílač doručit, neb si koupil zlatej důl v Dublinu a to je na takovýhle přelety fakt daleko, navíc se do Dublinu ještě stěhoval s celým 250ti členým harémem a v neposlední řadě si musel před proradnejma - Mollys - zajistit respekt. Rozmlátil jim co se dalo, settřelil 1480 fighterů, 212 obrněnejch konvojů a když ani to nepomohlo, uvalil embargo na Pirátskou základnu Arranmore Base kterou drží pod blokádou doteď. ""Jednou jim vzduch dojít musí."" Prostě tohle stihnout nemohl.
Nakonec [BLM] - vyšetřovací komise vyšetřovala Wolfíka, kterej se neobtěžoval na urgence a dopisy ani odpovědět. Dokonce se v barech na Guanai Provincii proslíchá že všechny Žoldáky raději postřílí, než se těm placenejm hrdlořezům zodpovídat. "Jeho chyba" !!! Takovýhle věci se přeci neříkaji ani potichu. !!!
Už před časem na něj byla vypsaná odměna 20 000 000 za nepřátelský protižoldácký akce v systemu Colorado, to znamená, že se jenom zvýšila na 40 000 000 a po návrhu tajné vyšetřovací komise, byla zakázka rozšířena nejen na klan [BLM], ale i na spřátelenou frakci [CS]. Nejhorší je, že Wolfík byl podle Deathkillerem získanejch lékařskejch záznamů biologicky přestavěnej už v mládí a má o 4 ruce víc. Dokonce si nechal genetickou úpravou připojit 2 oči i dozadu a na jeho optronicky řízenej mozek má taky málokdo. Tzn., že ovládání lodi a zbraňovejch systémů je pro něj absolutní hračkou. No zkuste se rovnat jen se 2 rukama a 2 očima někomu takovýmu vo Intel core 94 a 6000tera operační paměti v hlavě ani nemluvím. :lol: Klan [SNF] nemá díky tomuhle "kyborgovi" prakticky soupeře. ""ještě že nemůže bejt na všech místech najednou"" Prostě kdo ho sundá je opravdu frajer.

Zpráva z vyšetřování : lokalizace teroristy dokončena. Odstranit hráče Wolfík, za tuhle podlou akci proti [BLM] je klanová priorita. "holt bude mít Wolfík zase o pár sestřelů na svým charu víc" ;-)
yperit

Příspěvekod yperit v úte 26. led 2010 17:37:38

Posádka

Tak sem se konečně dostal na úroveň, která je ptřebná pro získání BS. Cudáček Liner už neni to co bejval, nátěry a flikování moc nesedí žádný lodi. Navíc posádce se to už taky přestávalo líbit. Prej nastupovaly na Prison Liner "samej dozorce a povaleč" co sedí u monitoru a občas machruje na mukly, to nechci raději mluvit o palubním nástěnkáři, truhláři a topiči. ;-) "měly dávno plavat vákuem" Až na pár věrnejch dobrodruhů "šílenců" který byly za akce, kde sem rozhodl lovit uprchlíky, midlit Nomády a v neposlední řadě doprovázet konvoje i přepravovat uprchlíky, dostatečně šťastný. Prej "šéfe konečně neni v Síriu nuda". Dvě třetiny posádky šly po svým. "Nebudu Vás držet srábci"
Koupit si lodičku co stojí 5mega nebejvá takovej problém, ale koupit si loď co stojí 1300mega už je na pováženou, to nemluvím o tom, že sem si měl nejdřív našetřit na guny. Výběr neni zrovna obrovskej, ale je dostačující. "ještě že tak, jinak bych se s toho asi zbláznil". Odhalil sem favorita. Letim si pro Bretonia BS. To sem si dal, i když preferuju její poměr guny vs síla trupu, nemůžu si jí koupit.
"To neni ta hezká" další na řadě je, Liberty Dreadnought. Letim tam a je to ono. Zbylo mi po nákupu 4 lepších turetů jenom nějakejch 50mega. A co posádka? Těch pár věrnejch stačí na běžnou obsluhu. Spásnej nápad, letim do systému New Berlín kde sem si už před časem koupil povolení k obchodu "dobrá zástěrka k přepravě uprchlíků" a vo ně mi šlo. Dokuju na planetě New Berlín a jdu do uprchlickýho tábora, kde mam jednoho "Bezejmenýho" kámoše ještě z dob kdy sem tu začínal jako Freelancer. Šly po něm v NY 4NPCéčka od Rogues a už neměl nano ani bat, já letěl zrovna na misi a tak sem se na milou misi vykašlal a i přes ztrátu reputace sem mu je pomohl odstřelit. Teď dělá v místním protipirátským odboji. Tim se rozumí práce pro obě strany a obě strany samo sebou pořádně solí. Chci 25 techniků, 4 doktory, 2 navigátory a 65 členů běžný obsluhy na lodi se znalostí tachion, neutron, proton a pulse technologií. Taky aby někdo rozuměl nastavení a kalibraci turetů. Jo člověk co umí obsluhovat raketový věže, se taky hodí. Prej : "to nebude problém". Povídám : "řekni jim na rovinu, že budou pracovat pro Žoldáka, kdo neposlouchá ten se naučí chodit ve vákuu "bez skafandru"". Kde sehnal tolika odborníků mezi uprchlíkama nevim, ale je asi jasný, že než v uprclickým táboře chcípat hlady, raději chcípat na BSce rozsekanej na kusy, "s plným břichem" Spokojená smrt.
Střelby : Sem z toho vedle Fiorilio ji už má, "frajer" raději zaplatil o 50 mega posádce navíc než se hádat, nechal si raději už sehranou posádku, to se mam na co těšit. Zalítneme do Aleutie, kde sem už dřív viděl střílet pár zabijáků z nejlepšího klanu v Síriu. :twisted: Samozdřejmě byly z klanu [BLM]. :D
Letíme tam a potkaly nás v systemu Galileo 4svhf od Xenos. Nejsou to žádný začátečníci, no proti BS samo sebou nemaji vůbec žádnou šanci. Zkoušim raketomet "pěkná kadence, co teprve až si koupim nějakej dražší". Doknem na Vigilianci kde se dovídám na baru o náletech Xenos. Chvíli na to Fiorilio přitáhl nějakýho zafačovanýho Chlapíka bez označení klanu, kterej sice nebyl pod tou vrstvou fáčů poznat, ale vypadlo z něj hafo dobrejch informací. Prej tu ve čtverci C7 otravujou Nomádi "tak proto ta aktivita [BLM]" a ještě si tu asi daly spicha nějaký začátečníci od xenos "podle toho jak seš zafačovanej to na začátečníky nevypadá".
Rozlítla se mu prej před xichtem zastaralá obrazovka, ve chvíli kdy dostal zásah torpedem. Jen mi na něm něco nesedělo. Nevadí máme pro strach uděláno a tak sedáme do lodí, berem směr ke skokovce do Galilea, kde má bejt těch několik "Lamiček" co potřebujou přistřihlout křidýlka. Najít ji je opravdu těžký, neni na žádnejch mapách, no novej navigátor se ukázal spíš jako kouzelník než jak navigátor. Nabraly sme směr podle něj a ani jednou nemusely provádět korekce kursu. Jestli takhle bude makat celá nová posádka nebudu mít v Síriu brzo žádnou konkurenci. Na obrazovce se oběvuje Fiorilio "nikde ani noha". Říkám : "doufám že si toho pitomce pamatuješ" ustřlelim mu tu jeho zafačovnou palici až ho potkám. Najednou : obsluha radaru hlásí "do hajzlu je jich tu jak much", ale sme v části Aleutie zasažený radiací, "proto nebyly vidět".

Na likvidaci si Teroristi od Xenos ještě počkaji loučím se s celým Síriem a jdu do "zaměstnání".
yperit

Příspěvekod yperit v pon 08. bře 2010 12:29:11

6 - Likvidace Xenos - artefakt

Startuju : posádka u děl i obsluha raketometu připravená. "Dáme jim pořádně na hubu". Zase se nic nedělo, až najednou na radaru "kontakt". Čtyřčlený komanda a vždy 19 a 18 lvl. "to sem nečekal" Měly to bejt jenom lamy co neumí střílet, ten zafačovanej parchant nás sem poslal na smrt. No co nedám jim to zadarmo. Nálety na můj Liberty Dreadnought začaly. Byl to msakr. Jeden nálet za druhým. Nedá se říct, že to byly jednotlivý nálety, ale jeden neustávající přával stíhačů typu Hydra, Griffin a Pegasus. Ještě že můžu "Bezejmenýmu" věřit ohledně posádky, o tom sem se ostatně v tuhle chvíli přesvěčil. Zazněly salvy z turetů a rachot raketometu, takovou spršku sem ještě neviděl. Nedostávaly zásahy po jednom, ale střely a rakety se na ně sypaly tak rychle, že nemohly ani dosáhnout přímýho očního kontaktu s BSkou. Některým se to povedlo a ty to schytaly od obranejch turetů do kterejch sem naštěstí namontoval za opravdu nekřesťanský prachy rychlejší guny. Nejhorší na BS je, že ten frajer co ji vyvíjel nemyslel na štíty, dokonce neni možnost ani upgrade. Prostě je tak narvaná zbraňovejma a pohybovejma technologiema, že neni kam ten štítovej generátor přidat. Snad by šel pověsit na trup lodi, už mi jeden z techniků taky ukázal místo kde by nepřekážel turetům. Snad se nám to povede.
Xenos dostávaly na frak i jim se ale občas povedl parádní zásah torpedem nebo raketou. Ale to k boji patří. Vzhledem k neustálýmu přílivu nepřátelskejch fighterů jsem se rozhodl, že neuteču, ale takticky ustoupím. :-) Loď už byla narvaná kořistí a tak je ústup a prodej kořisti jenom logickým vyvrchoením boje. Odletět z bojiště, ale nebylo jen tak, síla trupu na jedný desetině a Xenos nezapoměly používat samozdřejmě ani Disruptory. "Povedlo se" nabral sem rychlost a du doknout. Však se eště vrátim a dobiju jich daleko víc "posádka se s novým postavením zžila a tak další na řadě budou "Nomádi"". Prodej surovin stál za prd jen o kousek sem neprodělal. "lety starým dobrým Linerem vynášely opravdu o hodně víc" O čtverci C-3 se povídá, že se tam odvažuje jen málokdo a tak tam letíme znovu. Ukázalo se, že sice nemáme ani já a ani Fiorilio šanci zůstat tu napořád a likvidovat tu všechny šmejdy od Xenos. Poletuje jich tu pořád víc a víc. Dopadloto tak, že mi došly nano, Fiorilio: "už mam taky dost, rozmlácený obě raketový věže a dva lidi mi zařvaly. Já: z toho si nic nedělej už nemam ani jednu raketovou věž v pořádku a dokonce mi ty šmejdi rozmlátily i jednu primární" Odstřelujem posledního před odletem. Když v tom se před sestřelením ozval a prej : " Nech me žít mam dost zajímavý informace o Mechanoidech." Poroučim zastavit palbu a skenuju mu loďičku. Nemá tam nic neobvyklýho až na prázdný místo ve tvaru koule, něco jako černá díra uprostřed nákladovýho prostoru, do který nevidim. Kurnik co to tam má a z čeho je to vyrobený? Ozval se technik co se teprve zabydluje na můstku : "Jediný čim neproleze náš skener je Mechilium. Co je Mechilium? No to je prvek kterej se začal teprve nedávno oběvovat, mezi sestřelenejma Mechanoidskejma vrakama. Je těžký ho transportovat na loď protože si s nim naše radary neví rady a předpokládaji, že v tom prostoru kam vypadlo Mechilium neni nic. Proslíchá se, že 50% katastrof ve Frontieru Machina je zapříčiněno nárazem lodi do těchhle "časovanejch bomb". Když do něj narazíte v plný rychlosti tak se stane něco co připomíná neutronovovodíkovou erupci která se dá vidět jen v podmánkách co jsou na povrchu slunce. Asi to obsahujou jejich palivový články. Jestli sou z toho vyrobený nebo na to Mechové litaji to opravdu nevim. Jedná se o dost zvláštní prvek a jeho rozbor by nám dost pomohl. Volám tu Xenos loďičku a : Kdes vzal tu kouli co máš v nákladovým prostoru? Vypadlo z něj, že je vědeckej pracovník co se narodil a celej život vzdělával na Barowově Bási v systému Hudson. Teď že se přidal k hlídce a snaží se prchnout od Xenos. Ta koule byla mezi rozsekanejma vrakama ve Frontieru Machina. Málem sem do ní vrazilazil při útěku, když mě pronásledovaly jejich průzkumníci, byl sem od nich dost daleko, abych jí stihl transportovat na loď. Kdyby mi nelízla štít, přímo před čelním sklem, vůbec bch si jí nevšiml. A to sem musel ještě stihnout rekalibrovat scanner. Bez toho bych jí dovnitř nedostal, jedině pro ní dojít osobně ven do prostoru, ale na to fakt ale nebyl čas.
Když dolítl na Svojí základnu tak se o "Kouli" začal zajímat jejich velitel a to znamená přijít o prachy za prodej "artefaktu". U Xenos nevládne anarchie jak sem si dřív myslel, ale pevná ruka "Vládce" velitele. Jde o nějakej Neofeudalizmus nebo co to vlastně je. Prostě kdo neposlouchá a nebo se vzepře jde na "procházku". To samo sebou znamená procházka ve volným prostoru "bez skafandru" No a nechat si zaživa uvařit krev v těle "kdo by o to stál"
Nabídl sem mu přijetí do posádky a : "no nerozpakoval se ani minutu" prej : "taková nabídka se neodmítá a pokud mam zájem o výzkum a hledání artefaktů našel sem toho nejpovolanějšího" Ozval se můj technik a po tom co jsem mu řekl jméno toho človíčka zbledl. Že kapacita jakou získám touhle dohodou se neobjevuje dvakrát za život "prostě našel sem a najal opravdu dobrýho vědce"
Letíme doknout, opravit všechno poškození a Fiorilio doplní posádku, ovšem pokud sežene někoho dost šílenýho nebo zadluženýho. Je to divný, ale málokdo s dostatečným vzděláním chce sloužit na Battleshipce. Sehnal jednoho človíčka a shodou okolností to byl ten šmejd zafačovanej bez označení klanu, co nás poslal na Xenony. Hned jak přišel na loď tak sme ho trochu skříply a hned bonzoval. Dostal rozkaz nahánět důvěřivý piloty k tý nebezpečný skokovce kde nemakaji radary naplno. Xenos taky prej z něčeho museji žít. Pitomeček se nepodíval čim sme přilítly a tak na ně poslal 2 těžce vyzbrojený BS. Tim pádem naše nevýhoda nefunkčních radarů a spojení byla najednou nevýhoda jejich. Po výslechu dostal samo sebou padáka a musel se vrátit z5 na základnu Vigilance, ale v kapsuli aď si ho někdo sosne a prodá ho tam.
Teď mažeme mrknout na ty Kočovníky. No zase tak hustý to nebylo, jen 4člený letky a ještě lvl19. Rozsekaný byli během minuty a nebylo do čeho "píchnout" Uděláme několik koleček a zase to samý. 4 kusy, ale rozlítly se k nám ještě kontroloři od místních policejních hlídek. Co dodat sme v oblaku radioaktivního prachu, dosah komunikace je malej a tak hned jak se první "machr" ozval že prej " VODHOĎ KONTRABAND NEBO....."
To neměl říkat, tlačítko automatickýho označení nejbližšího cíle mam na dosak a pokud posádka na BSce uvidí lokaci cíle znamená to jediný. Rozplyne se v prostoru a jenom sosnu zbytky vybavení aby nepřišly nazmar. Hned se do mě pustily jeho kumpáni. Jistě, že neměly žádnou šanci, jenže to byly alespoň lvl25 a to je konečně pořádnej masakr. Začaly na mě nalítávat v hotovejch houfech, sou tam 8člený hlídky jenom, že se nedovolaly dost daleko, tak jich nebylo tolik aby mě udolaly. Dolítl Fiorilio, povídám : "kde si?" No bylo tam několik Nomádů na likvidaci. V pohodě deš si taky zastřílet? Nejdu musim mazat mam ještě nějaký obchodní záležitosti. "Škoda mohly sme si vydělat oba. Z těch pětadvacítek padaji hotový zázraky."

Od tý doby sem o Fioriliovi neslyšel. Jestli ho někde sundaly, nebo se ztratil ve vzdálených končinách ještě neobjevených systémů Síria, opravdu newím. Je ho škoda, ve skrytu duše sem doufal, že z něj bude další Žoldák.
yperit

Příspěvekod vana v čtv 05. zář 2013 15:27:34

Super

Zpět na Ostatní / Anythink else